Iława 05-18.08.2007

Już po raz drugi najlepsze pary ze szkoły tańca Merengue uczestniczą w ogólnopolskim szkoleniu tanecznym w Iławie. Zgrupowanie jest organizowane przez klub JANTAR Elbląg. Uczestniczą w nim najlepsze polskie pary taneczne, finaliści Mistrzostw Polski.

14 dni ciężkiej pracy na sali gimnastycznej, wszystko po to by w nowym sezonie tanecznym osiągać jeszcze lepsze wyniki na turniejach tańca. Oczywiście oprócz wspaniałych tancerzy, którzy zdobywają wiedzę i trenują swoje ciało, na zgrupowaniu uczą najlepsi trenerzy z Polski i Świata np. Monika i Roman Pawelec, Małgorzata Garlicka, Wiktor Kiszka, Tor FlØysvik.

Trzymamy kciuki za naszych tancerzy żeby wytrzymali kondycyjnie i jak najlepiej udoskonalili swój taniec.